راه‌اندازی وبگاه رسمی کیمیاثبت

درود،

ابتدا، لازم به ذکر است که، از حضور شما در وبسایت بسیار خرسند‌ و مفتخریم.

کیمیاثبت، شباهت در خدمات، تفاوت در نحوه ارائه خدمات

احتمالا تا به حال متوجه شده‌اید که با یک جستوجو ساده می‌توانید تعداد قابل توجه‌ای وبسایت و شرکت و … با خدمات مشابه آنچه ما ارائه میدهیم، بیابید. اما آیا می‌توانید به همه آن‌ها اعتماد کنید، و یا آیا تمام نیاز‌ها و درخواست‌های شما را می‌توانند پاسخ دهند؟ ما در جایگاهی نیستیم که سایر سایت‌ها و ارائه دهندگان ثبت شرکت و برند و … را قضاوت کنیم، اما می‌توانیم به جرأت بگوییم که با کیمیاثبت تجربه‌ای متفاوت خواهید داشت!

آنلاین، بدون نیاز به حضور فیزیکی

در جهان امروز اهمیت اینترنت، دورکاری و خدمات آنلاین بیش از پیش احساس می‌شود. خصوصاً اتفاقات اخیر، همچون بیماری‌های همه‌گیر و دنیاگیر همچون کرونا به این موضوع اهمیت بیشتری بخشیده. به همین جهت، در کیمیاثبت سعی شده که تا حدامکان این امر مورد توجه قرار گیرد و شما می‌توانید تمامی خدمات را به صورت آنلاین پیگیری کنید و مشاورین ما ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی هستند.

برخی خدمات ثبت شرکت:

ثبت شرکت:

با کیمیا ثبت در کمتر از یک هفته کاری شرکتتان را ثبت کنید. صفر تا صد این کار را به ما بسپارید و با کمترین هزینه به هدف خود برسید. ثبت انواع شرکت از قبیل ثبت شرکت مسئولیت محدود، ثبت شرکت سهامی خاص و عام، شرکت های تعاونی و …

ثبت تغییرات شرکت:

انجام امور مربوط به ثبت تغییرات شرکت شامل تغییر آدرس شرکت، ثبت تغییر موضوع فعالیت، تغییر اعضا هیات مدیره، نقل و انتقال سهام ، تغییر نام شرکت و افزایش یا کاهش سرمایه شرکت و بسیاری دیگر از این موارد.

ثبت برند تجاری:

داشتن برند به  نوعی هویت هر شرکت و خدماتی محسوب می‌شود، شاید شنیده باشید ثبت برند تجاری امری دشوار و زمان بر است. اما در مجموعه کیمیا ثبت اینگونه نیست و تلاش ما خدمات رسانی به مشتریان در کمترین زمان ممکن است.

کارت بازرگانی:

اخذ کارت بازرگانی بعد از ثبت شرکت اولین نیاز هر شخص یا شرکتی است که می خواهد تجارت کند. اخذ کارت بازرگانی و تمدید کارت بازرگانی، دریافت کد اقتصادی جهت اخذ کارت بازرگانی و  اخذ جواز تاسیس از دیگر خدمات ما می باشد.

سایر خدمات ثبتی:

ثبت شرکت با مسئولیت محدود، ثبت شرکت سهامی خاص، ثبت موسسه غیرتجاری، ثبت شرکت تضامنی، ثبت شرکت تعاونی، ثبت شرکت در مناطق آزاد، ثبت شرکت سهامی عام، ثبت شرکت بازرگانی، ثبت شرکت تک مدیره، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، خدمات پس از ثبت شرکت،

خدمات حقوقی:

مشاوره آنلاین حقوقی، قضایی:

درخواست نگارش نامه اداری، درخواست مطالعه پرونده( قرارداد)، درخواست مشاوره حقوقی، درخواست تدوین لایحه دفاعیه، درخواست تدوین قرارداد، درخواست تدوین شکوائیه (کیفری)، درخواست تدوین دادخواست (حقوقی)، درخواست تدوین اظهارنامه، درخواست پذیرش وکالت،

درخواست آنلاین مشاوره و خدمات
به اشتراک بگذارید:

نظر شما

مقاله‌های شمابه